accordionapplearrow-btnarrow-downarrow-left-simplearrow-leftarrow-right-simplearrow-right-tablearrow-rightcard-arrowcheckconfigurecta-arrowcz-flagdownloaddropdowngoogle-playicon-testinfologo-symbol-currentcolorlogo-symbolmailmessengerphonepinplayplus-greenplusquotesocial-besocial-fbsocial-igsocial-pinsocial-vimeosocial-youtubespintreezoom

PLOTOVKY TERAFEST®


Bezúdržbový plot
je splněný sen
112
Pusťte si video

U plotovek z WPC platí to samé jako u terasových prken – minimální nároky na údržbu, vysoká odolnost a barevná stálost. Plot získá přírodní vzhled, který však na rozdíl od dřeva nevyžaduje žádné broušení, natírání či impregnaci. 

Na výběr je 5 barevných odstínů (merbau, cedar, teak, palisandr, inox), které snadno sladíte se svou terasou či fasádou rodinného domu. Stálobarevnost a odolnosti vůči UV záření dává jistotu, že váš plot nezestárne. Je ale třeba ho pravidelně ostříkat vodou, aby si udržel svůj původní vzhled. 

Dřevoplastová prkna Terafest® jsou dlouhodobě testována a výrobce na ně poskytuje záruku až 25 let. Vsaďte na kvalitní český výrobek světové úrovně. 

Ploty Terafest®

Nabídka produktů

90
TERAFEST ploty profil 90 2
Plotový profil Forest

Rozměry: 90 × 15 mm
Standardní délka: bm
Hmotnost: 1,65 kg/bm

Barvy: Cedar, Teak, Palisander, Mahagon, Inox, Eben

120
TERAFEST ploty profil 120
Plotový profil Forest

Rozměry: 120 × 11 mm
Standardní délka: bm
Hmotnost: 1,65 kg/bm

Barvy: Cedar, Cedar+, Teak, Teak+, Palisander, Palisander+, Mahagon, Inox, Patina+, Eben

TERAFEST Produktovy list Ploty fasady 1
Technický list

Ploty a fasády TERAFEST®